Reference

Ohlasy spokojených klientů

Lenka Hrabalová

„Po porodu se mi nedařilo zhubnout. Necítila jsem se dobře fyzicky ani psychicky, což jsem řešila přejídáním či hladověním a ocitla jsem se v začarovaném kruhu. Paní Kuderová mi poradila, jak se mám začít stravovat, abych nastartovala metabolismus, přijala všechny důležité živiny a zároveň se netrápila hlady. Vypracovala mi jídelníček na míru a také mi předala recepty na přípravu chutných a zdravých pokrmů. Podařilo se mi zhubnout za tři měsíce 9 kg. Váhu si nadále udržuji a cítím se skvěle:-)"

Petra Kratochvilová

„Mnoho let jsem se trápila různými drastickými dietami a když se mi podařilo zhubnout, tak jsem později opět přibrala a vždy i něco navíc. Tak jsem se při své výšce 165 cm dostala až k 85 kg. Na výživovou poradkyni Petru Kuderovou jsem se obrátila na doporučení kamarádky. S jejími službami jsem moc spokojená. Hubnu pomaleji než u dřívějších diet, ale nic zpět nepřibírám a nemám hlad! Teď mám dole 12 kg a nekončím.

Tomáš Kudera

„Díky úpravě stravy a doporučením v oblasti zdravého životního stylu, které mi poskytla moje manželka, se mi podařilo snížit svoji tělesnou hmotnost o 10 kg. Zapojil jsem do svých aktivit více pohybu a mám daleko víc energie než dřív.